VALİ ÇEBER,ÇOCUK EVLERİNDE KALAN GENÇLERLE VOLEYBOL OYNADI

Karabük Valisi Kemal Çeber, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde Safranbolu’da bulanan Hasan Doğan Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü

Genel 22.02.2018, 16:44 22.02.2018, 16:44
28
VALİ ÇEBER,ÇOCUK EVLERİNDE KALAN GENÇLERLE VOLEYBOL OYNADI
banner36

Karabük Valisi Kemal Çeber, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde Safranbolu’da bulanan Hasan Doğan Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde kalan gençlerle voleybol maçı yaptı.


 Soğuksu Kapalı Spor Salonunda oynanan voleybol maçına Vali Kemal Çeber yanı sıra Vali Yardımcısı Barboros Baran, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin ve Hasan Doğan Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde kalan gençler yer aldı.


Aile ve Sosyal Palitikalar Gençlik Spor Kulübü bünyesinde Karabük Yıldız Erkekler Amatör Voleybol liginde mücadele eden gençlerle lig maçları öncesinde onlara moral vermek ve motivasyonlarını arttırmak amacıyla organize edilen voleybol maçında ter döken Vali Kemal Çeber ve beraberindeki protokol üyeleri maç sonu sporcularla sohbet ederek ikram edilen baklava ve meyveleri yediler.

Yorumlar (0)
24
orta şiddetli yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74