VALİ ÇEBER SAKEM'İ ZİYARET ETTİ

Karabük Valisi Kemal Çeber, Safranbolu İlçesinde katıldığı “Haftaya Başlangıç Toplantısı” sonrasın da Safranbolu Belediye Başkanlığı büny

Genel 03.01.2018, 13:18 03.01.2018, 13:18
10
VALİ ÇEBER SAKEM'İ ZİYARET ETTİ
banner36

Karabük Valisi Kemal Çeber, Safranbolu İlçesinde katıldığı “Haftaya Başlangıç Toplantısı” sonrasın da Safranbolu Belediye Başkanlığı bünyesinde hizmet veren ve kısa adı SAKEM olan Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezini ziyaret etti.


Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer ile birlikte SAKEM kurslarını ziyaret eden Vali Kemal Çeber, SAKEM Genel Koordinatör Münevver Esen’den kurslar ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.


 Tel kırma, takı tasarımı, dikiş, nakış, ahşap oyma ve resim gibi birçok alanda kursların açıldığını ifade eden Başkan Ürkmezer, “Burada insanlarımız hobi kurslarının yanı sıra mesleki kurslarda alıyor. Hem el becerileni ilerletiyor hem de aile bütçelerine katkı sağlama fırsatı yakalıyorlar.”dedi.


Kursiyerlerle hatıra fotoğrafı çektiren Vali Çeber, “Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer başta olmak üzere, yöneticiler ve kurs öğretmenlerine göstermiş oldukları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederim. Allah hepinize kolaylıklar versin.”diye konuştu.

Yorumlar (0)
6
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39