VALİ ÇEBER SAFRANBOLU'DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Vali Kemal Çeber beraberinde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Defterdarı Osman Koçaş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Nevz

Genel 05.01.2018, 11:38 05.01.2018, 11:38
9
VALİ ÇEBER SAFRANBOLU'DA İNCELEMELERDE BULUNDU
banner36
Vali Kemal Çeber beraberinde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Defterdarı Osman Koçaş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Nevzat Akbaş ve Turgut Acarlı, Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Yılmaz ile birlikte Safranbolu İmam Hatip Ortaokulu ve Kanuni Ortaokulunda incelemelerde bulundu.


Vali Kemal Çeber, Safranbolu İmam Hatip Ortaokulu ve Kanuni Ortaokulu olarak eğitim-öğretime devam edilen ve yerine daha modern içerisinde teknoloji sınıflarının bulunduğu 16 derslikli yeni okul yapılması düşünülen alanda incelemelerde bulundu.


Proje ile ilgili olarak İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve İl Milli Eğitim Şube Müdürlerinden bilgiler alan Vali Çeber daha sonra Kanuni Ortaokulu 6/D sınıfını ziyaret etti.


Öğrencilerle hayallerindeki mesleklerle ilgili sohbet ederek beraberindeki kurum müdürlerinin neler yaptığını soran Vali Çeber, öğrencilerden aldığı cevaplar karşısında neşeli dakikalar yaşandı. Eğitim-öğretim hayatlarında başarılar dilediği öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektiren Vali Çeber, Kanuni Ortaokulu Müdürü İbrahim Sezer’den okul ile ilgili bilgiler aldı.
Yorumlar (0)
6
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39