VALİ ÇEBER, GAZETECİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Karabük Valisi Kemal Çeber “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle kentte görev yapan gazetecilerle sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Genel 09.01.2018, 13:36 09.01.2018, 13:36
13
VALİ ÇEBER, GAZETECİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
banner36

Karabük Valisi Kemal Çeber10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle kentte görev yapan gazetecilerle sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Karabük Polisevinde gerçekleştirilen kahvaltı programına, Vali Kemal Çeber, İl Jandarma Komutanı Albay Cihan Ulukaya, kurum müdürleri, Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı Serap Karaoğlu, Karabük İletişim Derneği Başkanı İlhan Alpboğa, yazılı ve görsel basın mensupları ile ulusal haber ajans temsilcileri katıldı.

Kahvaltı sonrası Karabük gündemine ilişkin konularda açıklamalarda bulunan Vali Çeber, “Meslek ilkelerini ve etiğini göz önünde tutarak, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla çalışmalarını devam ettireceğine inandığım, zaman ve mekân mefhumu gözetmeden görevini yerine getirmeye çalışan ilimizde görev yapan değerli basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, görevlerinizde başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
16
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74