UYSAL, ESNAFLARIN DERTLERİNİ DİNLİYOR

Seçim çalışmalarını Kemal Oyman mevkiinde bulunan Antepoğlu Sanayi Sitesinde devam eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uy

Genel 26.02.2019, 11:30 26.02.2019, 11:30
13
UYSAL, ESNAFLARIN DERTLERİNİ DİNLİYOR
banner36

Seçim çalışmalarını Kemal Oyman mevkiinde bulunan Antepoğlu Sanayi Sitesinde devam eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, tüm esnafları tek tek gezerek isteklerini ve dertlerini dinledi.

Belediye Meclis Üyeleri ve parti teşkilatı ile birlikte esnafları gezdi. Esnaflarımıza hayırlı işler ve bol kazançlar dilediklerini belirten Prof. Dr. Burhanettin Uysal” 31 Mart tarihine kadar Karabük’te sıkılmadık el, dinlenmedik istek bırakmamak için gece gündüz ziyaretlerimizi ve toplantılarımızı sürdürüyoruz. Cenabı Allah’ın izni, halkımızın teveccühü ile Karabük halkımız ile birlikte el birliği, gönül birliği ile bize iletilen istekleri yerine getirmeye çalışacağız. Belediye Başkanı olduğumuz da halkımız şunu bilsin ki kapımız her daim açık olacak, benim dediğim olur değil, bizim Karabük halkımızın beklentileri doğrultusunda hizmetleri yapacağız. Antepoğlu Sanayi sitesinde çalınmadık kapı bırakmadık. Tek tek esnaf arkadaşlarımızın 1 Nisan’dan itibaren bizden beklentilerini, isteklerini dinledik. Bu isteklerini oturup el birliği için halletmeye çalışacağız. Her zaman söylediğim gibi hedefimiz, 10 yıl önce elele, gönül gönüle nasıl parmakla gösterilen bir Üniversite oluşturduysak şimdi sıra Karabük’te.” dedi.

Yorumlar (0)
13
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74