UYSAL, BAĞESSAN SANAYİ SİTESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, sanayi esnafını ziyaret etti. 31 Martta yapılacak olan seçimler içi

Genel 15.02.2019, 10:15 15.02.2019, 10:15
29
UYSAL, BAĞESSAN SANAYİ SİTESİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ
banner36
AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, sanayi esnafını ziyaret etti. 31 Martta yapılacak olan seçimler için destek istedi.

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Bağessan sanayi esnafını ziyaret eden Uysal, kendisine gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğunu ifade ederek “Çok sıcak bir ilgiyle karşılaştık. Esnafımıza kucaklaşıyoruz, hal hatır soruyoruz, sohbet ediyoruz, dertlerini ve sorunlarını dinliyoruz. Güzel bir atmosfer var, partimize ve şahsımıza güzel bir teveccüh var” dedi.

Uysal; "Karabük’ün AK kadrolarla buluşma ve AK hizmetlerle tanışma zamanı geldi. Türkiye'de yerel yönetimlerde ve belediyecilikte AK Parti uzmandır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Belediye Başkanlığından gelmesi dolayısıyla, belediyelere özel bir ilgi gösteriyor. İnşallah 31 Mart'tan itibaren Karabük’de AK hizmet dönemini başlatacağız" diye konuştu.
Yorumlar (0)
16
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74