UYSAL, ADIM ADIM VERGİLİ'NİN PEŞİNDE

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, videolar ile anlatmaya devam ediyor. Her gün bir konuyu yerinde çek

Genel 21.02.2019, 18:39 21.02.2019, 18:39
60
UYSAL, ADIM ADIM VERGİLİ'NİN PEŞİNDE
banner36
AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, videolar ile anlatmaya devam ediyor.

Her gün bir konuyu yerinde çekim yaparak anlatımını yapan Uysal, bu gün de KARDEMİR A.Ş. karşısında ki eski askeri taburun yerinde bulunan Karabük Belediyesine ait çeşitli birimlerin yer aldığı yerleşkenin karşısında bir çekim yaptı ve burada çalışan Belediye işçilerinin sağlıklı bir ortamda olmadığını öne sürdü.

Burhanettin Hoca video çekiminde "Karabük Belediyesi Hizmet Birimleri binasının önündeyiz. Burada çalışan belediye işçilerimizin çalışma koşulları hiç insani değil. İnşallah 1 Nisan'da belediye başkanlığını kazandığımızda, belediye işçilerimizin çalışma koşullarını iyileştireceğiz. Mümkünse en kısa zamanda bulundukları yerden nakillerini gerçekleştireceğiz. Belediye işçilerimiz mutlu huzurlu olmadığı sürece şehrimize hizmet edemeyeceklerinin bilincini taşıyoruz. Onların ücret konularındaki farklılıklarını ortadan gidereceğiz. İyileştirilmesi konusunda da var gücümüzle mücadele edeceğimize şimdiden söz veriyoruz. İnşallah 1 Nisan'dan sonra mutlu bir Karabük Belediyesi, mutlu bir Karabük diyorum." diye konuştu.

Yorumlar (0)
17
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74