ÜRKMEZER'DEN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer Mevlid Kandili münasebeti ile bir mesaj yayınladı. Ürkmezer mesajında, "Âlemlere rahmet

Genel 19.11.2018, 11:01 19.11.2018, 11:01
20
ÜRKMEZER'DEN MEVLİD KANDİLİ MESAJI
banner36

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer Mevlid Kandili münasebeti ile bir mesaj yayınladı.

Ürkmezer mesajında, "Âlemlere rahmet olarak gönderilen Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV) 'in dünyaya teşriflerinin yıl dönümü olan Mevlid Kandili'ni, bir kez daha birlik ve beraberlik duyguları içerisinde idrak etmenin mutluluğuna erişmiş bulunmaktayız.

Bu gece, duygularında sevgi, şefkat ve merhamet, ilişkilerinde hakkı, doğruyu, güzeli ve vefayı, ibadetlerinde ihlâs ve samimiyeti öne çıkararak gönülleri fetheden, Müslümanlar ve bütün insanlık için her bakımdan örnek bir hayat sürerek bize rehber olan sevgili Peygamberimizin hayatını, mesajlarını yeniden hatırlayacağımız, düşüneceğimiz ve insanlığa getirdiği bütün değerleri anlayıp, hayatımızı O'nun güzel ahlakıyla güzelleştirebileceğimiz bir manevi yenilenme fırsatıdır.

Bu kutlu gece vesilesiyle; Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV)'e salat ve selamlarımızı gönderirken, Safranbolulu hemşerilerimin, aziz milletimizin ve İslam Aleminin Mevlid Kandili 'ni tebrik ediyor, bu gecenin; bütün Müslümanların dirliğinin, birlik ve beraberliğinin her daim devam etmesine vesile olmasını, Cenab-ı Allah 'tan niyaz ediyorum "dedi.

Yorumlar (0)
15
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74