ÜRKMEZER'DEN İŞÇİLERE TEŞEKKÜR

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, öğle yemeğinde buluştuğu Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü perso

Genel 27.03.2019, 14:27 27.03.2019, 14:27
35
ÜRKMEZER'DEN İŞÇİLERE TEŞEKKÜR
banner36
Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, öğle yemeğinde buluştuğu Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü personeline taşekkür etti.

Birim Müdürü Yunus Kol’unda hazır bulunduğu yemek sonrası işçilerle sohbet eden Ürkmezer; “ Değerli arkadaşlar, yaklaşık iki yıldır Safranbolu için birlikte iyi birşeyler yapmaya çalıştık. Allah’a şükürler olsun ki Ankara’dan, üstlerimizden ya da vatandaşlarımızdan hep olumlu dönüşler aldık. Bununla beraber taşerondan kadroya geçiş süreci de bizlere nasip oldu. Orada da haksızlıkları giderecek şekilde düzenlemeler yaptık. Yani eşit işe eşit maaş gibi. Hepimiz ekmak paramız için çalışıyoruz. Bu nedenle helal para kazanmamız için herpimizin elini taşın altına koyması gerekiyor. Safranbolu kaymakamlığı ve Belediyesi olarak biz bunu başardık” dedi.

Birlikte çok güzel çalışmalara imza attık diyerek konuşmanın sürdüren Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, “ Mermurundan , işçi arkadaşlarıma hatta işkur personelimize kadar hepinizden Allah razı olsun. Mesai mefhumu gözetmeksizin, var gücünüzle çalıştınız. Bazılarınız zaman zaman tehlikeli işlerde yapıyor. Bu nedenle sizlerden ricam önce sağlığınıza dikkat etmeniz, önce can güvenliği, önce sizin sağlığınız. Bu vesile ile sokakta çalışan arkadaşımdan, masa başında olana, çay servisi yapandan, asfaltta çalışana kadar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah bundan sonra işlerinizde kolaylık versin. Ailelerinizle beraber mutlu, huzurlu bire yaşam diliyorum” diye konuştu.

Konuşma sonrası söz alan işçiler ise Ürkmezer’e sizinle birlikte çok güzel bir iki yıl geçirdik. Sizin üzerimizde hakkınız var, hakkınızı helel edin şeklinde konuştular.
Yorumlar (0)
25
açık
banner17
banner18
banner39
banner74