ÜRKMEZER TEBRİKLERİ KAYMAKAMLIK MAKAMINDA KABUL ETTİ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Misak-i Milli Demokrasi Meydanında düzenlenen kutlama programı öncesinde Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı D

Genel 29.10.2018, 14:28 29.10.2018, 14:28
26
ÜRKMEZER TEBRİKLERİ KAYMAKAMLIK MAKAMINDA KABUL ETTİ
banner36

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Misak-i Milli Demokrasi Meydanında düzenlenen kutlama programı öncesinde Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer kaymakamlık makamında tebrikleri kabul etti.

Tebriklerin kabulü için Safranbolu Kaymakamlığında düzenlenen programa, 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanı Jandarma Albay İsa Çakmak, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ali Kutalmış Memiş, İlçe Emniyet Müdürü Osman Gül, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Burak Ören, Fethi Toker Güzel Sanatlar Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Ragıp Karaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, belediye ve kaymakamlık kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar katıldı.

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmrezer "Türk Milletinin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde kazandığı bağımsızlık mücadelesinin en önemli zaferi olan Cumhuriyetimizin 95. Kuruluş yıldönümünü kutlamanın heyecan ve gururunu yaşıyoruz" dedi.

Tebriklerin ardından Misak-i Milli Demokrasi Meydanında düzenlenen kutlama programına geçildi.

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74