ÜRKMEZER, GAZİ VE ŞEHİT AİLELERİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Safranbolulu Şehit ve Gazi ailelerini ziyaret etti. Göreve başladığı

Genel 20.12.2018, 14:21 20.12.2018, 14:21
20
ÜRKMEZER, GAZİ VE ŞEHİT AİLELERİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR
banner36
Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Safranbolulu Şehit ve Gazi ailelerini ziyaret etti.

Göreve başladığı günden bu yana Safranbolu halkı ile iç içe olan Ürkmezer, şehit ve Gazi ailelerini de yalnız bırakmıyor.

Her fırsat bulduğunda şehit aileleri ve gazilerimizle bir araya gelen Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, bu gün de 2016 yılında Nusaybin’de hain terör örgütünün roket saldırısı sonucunda gazi olan Fatih Özdemir ile 6 Mayıs'ta adliye lojmanlarının önünde nöbet tutarken, teröristlerin açtığı ateş sonucu Şehit olan Recep Çakıl’ın ailesini ziyaret etti.

Ziyaretlere Gazi Fatih Özdemir ile başlayan Ürkmezer, buradaki ziyaretin ardından Şehit Racep Çakıl’ın annesi babası Şamiye ve Mehmet Çakıl’ı ziyaret etti.

Gazimiz ve Şehidimizin anne babası ile uzun süre sohbet eden ve bir ihtiyaçları olup olmadığını soran Ürkmezer; “ Bu Cennet Vatanın her bir ferdi Şehitlerimiz ve Gazilerimiz ile gurur duyuyor. Devletimizin dolayısı ile bizlerin her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Şehitlerimize ve Gazilerimize şükran ve minnet borçluyuz. Bu nedenle kendilerini sık sık ziyaret ederek hem hasbıhal ediyor hem de her hangi bir sıkıntıları var ise bunları gidermek adına gerekeni yapmaya gayret gösteriyoruz. BU vesile ile tüm Şehitlerimize bir kez daha Canabı Hak’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum” dedi.

Ürkmezer’e ziyaretler esnasında Safranbolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Fadime Uysal eşlik etti.
Yorumlar (0)
11
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74