ÜRKMEZER DEVLET YATIRIMLARINI TAKİP EDİYOR

Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer Safranbolu Barış Mahallesindeki yapımı süren basketbol, voleybol sahası ve yeni nesil spor salonu inşaatın

Genel 10.08.2019, 13:56 10.08.2019, 13:56
27
ÜRKMEZER DEVLET YATIRIMLARINI TAKİP EDİYOR
banner36
Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer Safranbolu Barış Mahallesindeki yapımı süren basketbol, voleybol sahası ve yeni nesil spor salonu inşaatında incelemelerde bulundu.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Spor Toto Teşkilat Başkanlığı yaptığı dönemde imzalanan protokolle Safranbolu’ya 1 Milyon 750 Bin liralık ödenek sağlanarak yapımına başlanan Barış Mahallesine basketbol, voleybol sahası ve yeni nesil spor salonu inşaatını ziyaret eden Kaymakam Ürkmezer; ” Tarihi Güzelliği ile Dünya’ya nam salmış İlçemiz’i kalkındırmak için, atandığım günden beri var gücümle çalışıyorum. Devletimizin yatırımları olsun Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığı dönemimde olsun bu zamana kadar çalıştığımız tüm zamanlarda Safranbolu’muz ve tüm halkımız için birçok hizmete ve projeye imza attık. Devletimizin desteği ile ilçemize kazandırdığımız bu yatırımlardan biri de Barış Mahallemizdeki yeni nesil spor kompleksidir. Bilindiği üzere son zamanlarda özellikle gençlerimizin tütün ve tütün mamulü, internet bağımlılığı gibi kötü alışkanlıklardan kurtulabilmeleri ve uzak durmaları için, spor yapma alışkanlığı kazandırmak ve sosyalleşmesini sağlamak, ayrıca sağlıklı bir toplum oluşturmak için Devletimiz büyük çaba sarf etmektedir. Spor yatırımları da bunların başında gelmektedir. Spor Toto Başkanlığının desteği ile buradaki spor alanları haricinde Esentepe ve Yenimahalle’de de 2 adet spor alanını daha önce tamamlamıştık. Devletimizin tüm yatırımlarının olduğu gibi bu yatırımların da takipçisi olacağım” dedi.
Yorumlar (0)
17
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74