ÜRKMEZER, AŞAĞI GÜNEY KÖYÜNDE SORUNLARI DİNLEDİ

Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer Aşağı Güney Köyünde vatandaşlarla buluştu.

Genel 23.08.2017, 16:56 23.08.2017, 16:56
56
ÜRKMEZER, AŞAĞI GÜNEY KÖYÜNDE SORUNLARI DİNLEDİ
banner36

Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer Aşağı Güney Köyünde vatandaşlarla buluştu.


Toplantıda Özel İdare, Devlet Su İşleri, KEDAŞ, Milli Eğitim, Köylere Hizmet Götürme Birliği, İlçe Jandarma, Tarım ve hayvancılık İlçe Müdürlüğü gibi kurumların idarecileri ile Aşağı Güney Köyü Merkezine bağlı dört köy muhtarı ve vatandaşlar hazır bulundu.

Toplantı öncesi Muhtarlar ve vatandaşlar ile tanışan ve amaçlarının Safranbolu ve Safranbolu’ya bağlı köylere hizmetin en iyisini ve en kalitelisini götürmek olduğunu vurgulayan Ürkmezer; “Burada amacımız vatandaşlarımızın hizmetten en iyi şekilde yararlanmaları. Burada sizlerle bir araya gelme nedenimizde sizlerin sorunlarını dinlemek, yine bu sorunlara yerinde sizlerle birlikte istişare içerisinde çözümler bulmaktır” dedi.

Toplantı süresince tüm muhtarları ve vatandaşları teker teker dinleyen Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, notlar alırken, ivedilikle çözülmesi gereken sorunlarla ilgili çalışmaların başlatılacağını belirtti.

Toplantının ardından Aşağı Güney Köyünde bulunan Merkez Camiini ziyaret eden Ürkmezer, Camii ile ilgili bazı talepleri dinledi ve konu ile ilgili çalışmaların başlatılacağını söyledi.

Vatandaşların memnuniyetleri dikkatlerden kaçmazken, köyümüze kadar gelip sorunlarımızı bıkmadan dinlemeleri, çözüm konusunda fikirlerimizi almaları bizleri mutlu etti. Sayın Kaymakamımıza ve diğer idarecilerimize teşekkür ediyoruz,” şeklinde görüşlerini bildirdiler.
Yorumlar (0)
17
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74