TÜRKİYE ŞAMPİYONASININ 5. AYAĞI KARABÜK'TE

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TRİAL 5. AYAK YARIŞLARI 1-2 EKİM'DE KARABÜK'TE YAPILACAK

Genel 29.09.2016, 18:08 29.09.2016, 18:08
6
TÜRKİYE ŞAMPİYONASININ 5. AYAĞI KARABÜK'TE
banner36
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TRİAL 5. AYAK YARIŞLARI 1-2 EKİM'DE KARABÜK'TE YAPILACAK

fxzx

Karabük-Safranbolu Otomobil ve Doğa Sporları Arama Kurtarma Derneği (KARDOFF) Kulübü'nün katkıları ile Türkiye Şampiyonası Trial 5. Ayak yarışları Karabük’te yapılacak.

01-02 Ekim tarihlerinde yapılacak ve 2 gün sürecek olan yarışlara 9 takım ve 18 araç katılacak. Kastamonu-Safranbolu yol ayrımı KYK yurdu arkasında yapılacak olan yarışların ilk etabı 1 Ekim Cumartesi günü sabah başlayacak. 2 Ekim Pazar günü sona erecek yarışlara Türkiye’nin dört bir yanından Off-Road tutkunları katılacak.
Yapılacak yarışlarla ilişkin açıklamalarda bulunan KARDOFF Kulübü Başkanı Ahmet Demir, “Yarışımıza Türkiye’nin dört bir yerinde yarışan yarışçı arkadaşlarımız gelecek.

Seyir zevki yüksek bir mücadele olacak. Yarışlar Türkiye şampiyonası'nın 5 ayak yarışları çok önemli. Sona doğru yaklaşırken takımların burada alacakları her puana ihtiyacı var. Onun için buradaki yarışlar heyecanlı geçecek. İki etap olarak yapılacak yarışların ilk gününde 10 kapı geçilecek. İkinci günde aynı şekilde 10 kapı geçildikten sonra akşam üzeri ödülleri verilecek. Hafta sonu yapılacak olan yarışlara halkımızın da katılımını bekliyoruz. Safranbolu Belediyesi her zaman olduğu gibi bu yarışlara da büyük destek veriyor” dedi.
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39