TÜRK KIZILAYI İHTİYAÇ SAHİPLERİ İLE HAYIRSEVERLERİ BULUŞTURUYOR

Türk Kızılayı Karabük Şubesi, Ramazan ayında ihtiyaç sahipleriyle hayırseverleri buluşturacak. Türk Kızılayı Karabük Şubesi’nin her Ramazan

banner73
Genel 14.05.2018, 14:57 14.05.2018, 14:57
20
TÜRK KIZILAYI İHTİYAÇ SAHİPLERİ İLE HAYIRSEVERLERİ BULUŞTURUYOR
banner36

Türk Kızılayı Karabük Şubesi, Ramazan ayında ihtiyaç sahipleriyle hayırseverleri buluşturacak.

Türk Kızılayı Karabük Şubesi’nin her Ramazan ayında yaptığı hayırseverler ile ihtiyaç sahiplerini buluşturma çalışmasına bu yıl Karabük’te faaliyet gösteren Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, 460 adet gıda kolisi yardımı ile büyük katkıda bulundu.

Türk Kızılayı’nın her daim ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğunu ve olmaya da devam edeceğini belirten Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Uzun, “Mübarek Ramazan ayına eriştiğimiz şu günlerde bizlerde hayırsever vatandaşlarımız ile ihtiyaç sahibi kardeşlerimizi buluşturuyoruz.

Bu bağlamda da Karabük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Kızılay Karabük Şubemize 460 adet gıda kolisi ile büyük katkıda bulundu. Bizde bu gıda kolilerini ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza en kısa zamanda ulaştıracağız” dedi.

Başkan Uzun; son olarak Karabük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Bedir’e ve Dernek üyelerine yapmış oldukları yardım için teşekkür ederek, “İbrahim Bedir ve Dernek üyeleri çok hayırlı bir iş gerçekleştirdiler. Bir kez daha kendilerine teşekkür ederiz. Bizlerde gıda kolilerini tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74