TÜMEN'DEN TEŞEKKÜR MESAJI

Geçtiğimiz Cuma günü olağan genel kurulu gerçekleştirilen Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına yeniden seçilen Nurettin Tümen sosyal m

Genel 14.01.2018, 14:31 14.01.2018, 14:31
24
TÜMEN'DEN TEŞEKKÜR MESAJI
banner36

Geçtiğimiz Cuma günü olağan genel kurulu gerçekleştirilen Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına yeniden seçilen Nurettin Tümen sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayınladı.

Genel kurulda aday olan bir diğer isim olan Volkan Kılınç'ın aldığı 238 oya karışık 522 oyla yeniden göreve gelen Tümen'in mesajı ise şu şekilde;

"Saygıdeğer Karabüklü esnaf ve sanatkarlarımız. Cuma günü gerçekleştirdiğimiz genel kurulumuza bu yoğun katılımınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu süreçte yaptığımız gezilerde hepinizi tek tek dinleyerek almamız gereken dersleri aldık ve yapılması gereken şeyleri hafızamıza yazdık.

Cemiyet hayatım boyunca siz değerli esnaflarımızı hiç mahçup etmedim , bugunden sonrada etmeyeceğim. Bu zor şartlara rağmen hala ayakta durmaya çalışan siz değerli esnafımızın eli, ayağı ve en önemlisi de sesi olmaya devam edeceğiz.Genel kurulumuzda şahsıma ve ekibime verdiğiniz bu büyük destekten dolayı sizlere tekrardan teşekkür ediyor hepinize saygılarımı sunuyorum."

Yorumlar (0)
15
açık
banner17
banner18
banner39
banner74