TÜMEN 'SEVİYESİZLİK' DEDİ

KARABÜK ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANLIĞINA ADAY OLAN VOLKAN KILINÇ’IN NAYLON FATURA SUÇUNDAN ALDIĞI CEZA İLE İLGİLİ ÇIKAN HABERLERE B

banner73
Genel 09.01.2018, 16:03 09.01.2018, 16:03
18
TÜMEN 'SEVİYESİZLİK' DEDİ
banner36
KARABÜK ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANLIĞINA ADAY OLAN VOLKAN KILINÇ’IN NAYLON FATURA SUÇUNDAN ALDIĞI CEZA İLE İLGİLİ ÇIKAN HABERLERE BİR AÇIKLAMA DA MEVCUT BAŞKAN NURETTİN TÜMEN’DEN GELDİ.

Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nurettin Tümen, karşısına aday olarak çıkan Volkan Kılınç’ın naylon fatura suçundan aldığı hapis cezası ile ilgili çıkan haberler hakkında bir açıklama yaptı.

Nurettin Tümen, Volkan Kılınç’ın hakkında basında çıkan haberler ile ilgili kendisinin ve çalışma ekibinin sorumlu tutulmasını seviyesizlik olarak nitelendirdi.

Tümen, bu saatten sonra Volkan Kılınç’ın karşısına aday olarak çıkmasını her esten daha çok istediğini de belirterek, sosyal medyasından şu açıklamayı yaptı; “Saygıdeğer Karabüklü Esnaf dostlarım. Yeni gündeme düşen haber sitelerinden öğrendiğim haber birçoğunuzun malumlarıdır. Bu haberden daha çok beni bu açıklamayı yapmaya zorlayan şey bu arkadaşımızın bu tarz haberlerin arkasında direkt olarak bizleri ima edecek cümleler seçmesidir.
Benim ve ekibimin seçim çalışması hepinizce bilinmektedir. Günlerdir esnaf ziyaretlerinde bulunup eksiklerimizi hatalarımızı dinledik, tekrar desteklerini istedik. Ben ve ekibim böyle bir haberin arkasına saklanacak kişiler değiliz.
Bu seçim sürecinde şahsım adına konuşulanlar ve hakkımda çıkan haberlerden nasıl ki ben direk karşımdaki aday arkadaşı sorumlu tutmadıysam, aynı tutumu kendisinden de beklerdim. Kaldı ki ben hiç seviyeyi düşürmeyen bir yapıya sahibim. Ama kendisi çevresindeki arkadaşlarının da etkisinde kalıp bu tarz bir olayı benim ve ekibimin emeklerine ve çalışmalarına gölge düşürecek şekilde bir açıklama yapmıştır.

Geçmiş cemiyet hayatımda bu aday arkadaşımdan çok daha tecrübeli, cemiyetin içinden gelmiş esnaf arkadaşlarımla girdiğim seçim yarışında nasıl davrandıysam ve sonucunda siz değerli esnafımızın takdirini nasıl kazandıysam, yine aynı duruşumla bu seçim maratonunu da tamamlayacağımdan hiç kuşkunuz olmasın.

Böyle bir habere karşılık takınılan bu tutumu şahsım ve ekibim olarak kabul etmeyeceğimizi, aksine bu dakikadan itibaren bu aday arkadaşımızın adaylığını kendisinden daha çok istediğimizi, ayrıca yargıya taşınmış bir olay hakkında daha fazla yorum yapmayacağımızı bu vesileyle dile getirmek istiyorum. Saygılarımla.”
Yorumlar (0)
13
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39