TÜED KARABÜK ŞUBE BAŞKANI BULUT'TAN '15 TEMMUZ' AÇIKLAMASI

15 Temmuz hain darbe girişiminin 1.yılındayız. Allah milletimize bir daha böyle hainlikler yaşatmasın. 15 Temmu

Genel 13.07.2017, 14:10 13.07.2017, 14:10
10
TÜED KARABÜK ŞUBE BAŞKANI BULUT'TAN '15 TEMMUZ' AÇIKLAMASI
banner36

15 Temmuz hain darbe girişiminin 1.yılındayız. Allah milletimize bir daha böyle hainlikler yaşatmasın. 15 Temmuz’da şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet dilerken, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.


Tarihimize baktığımız zaman Hun Devleti, Göktürk Devleti, Selçuklu Devleti, Osmanlı Devletinin yıkılışı, içerideki hainler ile bizi istemeyen dış düşmanların işbirliği neticesinde gerçekleşmiştir.

Bu hainler kimi zaman iktidar olmak, ekonomik rant sağlamak, kimi zamanda bu milletin en hassas noktası olan din istismarı ile kafaları karıştırmışlardır.

Dünyayı yönetenler hiçbir zaman güçlü bir Türkiye istememektedir. Çünkü güçlü Türkiye Türk dünyasının İslam aleminin ve özellikle mazlum insanların umudu olacaktır. İşte 15 Temmuz’da yapmak istedikleri de buydu.

Hainler bu milletin silahı ile bu milleti vurmuşlardır. Biz emekliler olarak yaşımız gereği 60’ları 70’leri 80’leri görmüş insanlarız. Milletimizin birlik ve beraberliği bozulduğu zaman ekonomi bozulur, sosyal adalet geriler. Bunun ceremesini de halk çeker.

15 Temmuz’da nasıl bu millet Çanakkale ve Kurtuluş Savaşı ruhuyla meydanlara inip tankların önüne kendisini attıysa yine aynısını yapacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

15 Temmuz hain saldırının yıldönümü. Cumartesi günü saat 20;00’de emeklilerimiz kent meydanında el ele gönül gönüle olacaktır. Gelemeyen emeklilerimiz de dualarıyla meydanlarda olacaktır.

Allah bir daha bu millete 15 Temmuz’u yaşatmasın. Birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyen bu terör örgütlerini kahrı perişan etsin.
Yorumlar (0)
11
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74