TSO 11. DÖNEM AKREDİTASYONDA BİRİNCİ

KARABÜK TSO 11. DÖNEM AKREDİTASYONDA BİRİNCİ OLDU KARABÜK TSO 5 YILDIZLI HİZMET SERTİFİKASI ALDI KARAB

banner73
Genel 04.02.2016, 12:09 04.02.2016, 12:09
17
TSO 11. DÖNEM AKREDİTASYONDA BİRİNCİ
banner36
KARABÜK TSO 11. DÖNEM AKREDİTASYONDA BİRİNCİ OLDU

KARABÜK TSO 5 YILDIZLI HİZMET SERTİFİKASI ALDI

KARABÜK TSO BAŞKANI TUNCAY ÖZCAN

“ BİRİNCİ OLMAMIZ KARABÜK ADINA BİZLERİ GURURLANDIRDI"

TSO

TOBB İkiz Kuleler’de düzenlen TOBB 11. Dönem Akreditasyon Sertifika töreninde Karabük Ticaret ve Sanayi Odası dönem birincisi oldu.

TUNCAY ÖZCAN11. Dönem Akreditasyon Sertifika töreni TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin de katılımıyla TOBB İkiz Kuleler’de gerçekleştirildi. Törende 2015 yılında çalışmaları tamamlanan 11. dönem 33 oda/borsa ile akreditasyon sertifikalarını yenileyen 3. ve 8. dönemden 44 oda/borsaya sertifikaları verildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde 5 yıldızlı hizmet olarak tanımlanan Oda/Borsa Akreditasyon sistemi kapsamında 11. Dönem Akreditasyon sürecinde yer alan Karabük Ticaret ve Sanayi Odası akreditasyon denetiminden başarıyla geçerek dönem birincisi oldu.

53 puanla 11. Dönem Akreditasyon Sertifikasından birinci olan Karabük TSO’nun 5 yıldızlı hizmet sertifikası ve plaketini TSO Başkanı Tuncay Özcan, Yönetim Kurulu üyeleri İlhan Özçelik ve Fatih Çapraz, Genel Sekreter Cem Biçen ve Oda çalışanları ile birlikte TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfekçi’nin elinden aldı.

Bakan Tüfekçik ve TOBB Başkanı Hisarcıkoğlu Özcan’ı tebrik ederek başarılarından dolayı kutladı.

Tören sonrası açıklama yapan Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Özcan, Karabük TSO için önemli bir gündü. Türkiye’deki Ticaret Odaları ve borsaların dünyadaki sisteme akredite olmaları ile ilgili yürüttükleri uzun soluklu bir çalışma final günüydü.

Sistem öncelikle Almanya ve İngiltere’de ortaya konulmuş bir sistem. Bizim TOBB olarak geliştirilmiş Türkiye’ye özgü bir sistem.

TSO 1Daha içerikli ve kapsamlı, üye odaklı bir çalışmaydı. Bizde ekip arkadaşlarımızla, personelimizle, Yönetim kurulumuzla akredite izleme personeli ve meclisimizle yoğun bir çalışma süreci geçirdik. 11. Dönem Akreditasyon’da Karabük TSO Türkiye’de 41 oda içersinde birinci oldu. Buda Karabük adına bizleri çok gururlandırdı. Bundan sonraki süreçte odada üyelerimiz aldıkları hizmetler noktasında bu kalite farkını daha da hissedecekler.

Her geçen gün bunun üzerine bir şeyler koyarak üye odaklı çalışma izleyeceğiz. Bu belgeyi alıp akredite olmakla bitmiyor. Her üç yılda bir bunun kontrolü var. Buradaki birinciliğimizi ve puanımızı muhafaza etmek adına bu çalışma ve gayretlerimiz sistemli olarak devam edecek. Bana ve ekibime destek olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Yorumlar (0)
17
az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39