TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanları ve TOBB Kadın Girişimciler Kurul Üyeleri, TOBB Başkanı M. Rifat Hi

banner73
Genel 21.11.2019, 15:59 21.11.2019, 15:59
39
TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI
banner36

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanları ve TOBB Kadın Girişimciler Kurul Üyeleri, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde bir araya geldi.

TOBB İkiz Kulelerdeki toplantıya Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan da katıldı.

Toplantı, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı, TOBB Sektörler ve Girişimcilik Daire Başkanı Ozan Acar’ın konuşmalarının ardından Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı uzmanı Yeliz Filiz Öztürk, İŞKUR İstihdam Uzmanı Abdullah Tamer Yılmaz, Kredi Garanti Fonu Genel Müdürü İsmet Gergerli, Kadın ve Genç Girişimciler İhracat Daire Başkanı Özge Akkız, EBRD Uzmanı Başak Demirağ ve Bilge Kayaoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Eda Doğan’ın sunumları ile sona erdi.

Toplantıya Karabük'ü temsilen TOBB Batı Karadeniz Bölge Başkanı ve Karabük Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nuray Alpboğa katıldı.

Yorumlar (0)
7
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39