TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER BOLU'DA BULUŞTU

Karabük TSO Kadın Girişimciler Kurulu 3. Bölge Batı Karadeniz Bölge Başkanı, TOBB Üst Kurul Üyesi Nuray Alpboğa, Bolu'da düzenlenen TOBB "Ortak Akıl Toplantısına" katıldı.

banner108
Genel 20.10.2021, 15:07
1011
TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER BOLU'DA BULUŞTU
banner36

Ankara Sanayi Odası Koordinatörlüğünde çalışmalarını yürüten TOBB Ankara Kadın Girişimciler Kurulu tarafından Bolu'da, çevre illerden katılan TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu başkan ve üyelerinin katılımları ile "Ortak Akıl Toplantısı" gerçekleştirildi.

TOBB Ankara Bölge Temsilcisi ve Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Belma Yılmazyiğit'in Kurul faaliyetleri hakkında bilgi verdiği toplantıya, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, ASO Başkanı Nurettin Özdebir, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.Dr Nigar Demircan Çakar, Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Doğanay, Bolu TSO Başkanı Türker Ateş, ASO Yönetim Kurulu Üyesi Aytaç Dinçer, Karabük TSO Kadın Girişimciler Kurulu 3. Bölge Batı Karadeniz Bölge Başkanı,TOBB Üst Kurul Üyesi Nuray Alpboğa (Karabük), Gülsüm Karakaş Al (Bartın), Emine Yüce (Bolu), Serap Küçük (Düzce), Nurcan Babalık (Kocaeli), Nurcan Abay (Zonguldak) katılım sağladılar.

Doç .Dr.  Mehmet Cansız tarafından,  Türkiye’de kadın girişimciliğin 2023’e doğru ekonomik, sosyal,  kültürel durumu ile 2023 sonrası plan ve programları katılımcılar ile interaktif olarak değerlendirildi. Çevre illerden gelen TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkan ve üyeleri ile gerçekleştirilen “Ortak Akıl Toplantısı” oturumunda ise   güvenli tarım konusunda farkındalık yaratılması amaçlı çalışmalar yapılması ve ortak akıl toplantılarının devam edilmesine karar verildi.
 

Yorumlar (1)
GER 2 ay önce
Helal sana Kenan Yılmaz
banner11
8
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74