TBMM'Yİ SAFRANBOLU LOKUMU TATLANDIRDI

AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, TBMM’de milletvekillerine, meclis personellerine ve misafirlere Dünyaca ü

banner73
Genel 17.10.2019, 14:57 17.10.2019, 14:57
24
TBMM'Yİ SAFRANBOLU LOKUMU TATLANDIRDI
banner36
AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, TBMM’de milletvekillerine, meclis personellerine ve misafirlere Dünyaca ünlü Safranbolu Lokumu ikramı yaptı.

Safranbolu'nun tescilli ve tanınmış İmren ile Safrantat lokumları TBMM üyelerinin ve çalışanlarının ağzını tatlandırdı.

TBMM’nin 3. Yasama Yılının çalışmalarının sürdüğü ve kamuoyunda yargı reformu olarak bilinen Ceza Muhakemesi Kanunu ve Bazı Kanunlarda değişiklik öngören yasa tasarısının görüşmelerinin devam ettiği sırada, Karabük Milletvekilleri Güneş ve Ünal TBMM’de lokum ikramı yaptı. Dünyaca ünlü Safranbolu Lokumu meclis genel kurulunda ve kulislerde milletvekillerine, personellere ve misafirlere ikram edildi. Meclis Başkanlık Divanı’na da ikram edilen lokumlar için milletvekilleri, Güneş ve Ünal’a nezaketlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Güneş ve Ünal ortak yaptıkları açıklamada, şunları ifade ettiler;

“Bugün Gazi Meclisimizde Dünyaca ünlü Safranbolu Lokumumuzu Milletvekillerimize ikram ettik. Meclis çalışmalarımız bazen yoğun, bazen de stresli geçiyor. Biz de hem yöremizin tanıtımına katkı sağlamak hem de çalışmalara moral olması açısından böyle bir ikram düşündük. Vekillerimiz lokumları çok beğendi. Önümüzdeki dönemlerde de yine başka vesilelerle ikramımız olur.”

Yorumlar (0)
17
az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39