TAŞERON İŞÇİLERİN KADROYA ALIM SÜRECİ DEVAM EDİYOR

695-696 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameler ile taşeron işçilerin kadroya alınma süreçleri devam ediyor. Özel İdare Bünyesinde çalışmakta olan

Genel 06.03.2018, 14:29 06.03.2018, 14:29
9
TAŞERON İŞÇİLERİN KADROYA ALIM SÜRECİ DEVAM EDİYOR
banner36

695-696 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameler ile taşeron işçilerin kadroya alınma süreçleri devam ediyor.

Özel İdare Bünyesinde çalışmakta olan taşeron işçilerin güvenlik soruşturmalarının tamamlanmasının ardından sınavlar başladı.

Özel İdare Bünyesinde çalışmakta olan taşeron personel için yapılan sınavın komisyon başkanlığını Genel Sekreter Mehmet Uzun, Komisyon üyeliklerini Genel Sekreter Yardımcıları İsmail Kökcü, Bahattin Eroğlu, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü İsmail Aydın ve Karabük Valiliği adına İrfan Gökalp yapıyor.

Sınavların hafta boyunca devam edeceğini vurgulayan Uzun: "KHK kapsamında Özel İdaremizde çalışan işçi personelimiz hayırlısı ile kadroya geçiyor. Gerçekten çok mutluyum.

Böyle hayırlı bir olaya katkı verdiğim için işçi personeli kadar bende mutluyum. Biz Karabük Özel İdare olarak büyük bir aileyiz ve bu olay ailemizi daha da mutlu etti.

Sınavları dairemizin işlerini aksatmadan bir haftaya yaydık. Ben tekrar emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum, personellerimize de aileleri ile huzurlu, mutlu günler diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39