TAKIMINI KUR, İŞ FİKRİNİ HAYATA GEÇİR

Karabük Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün temsilciğini üstlendiği ve Bilimtey Bilim Kulübü tarafından desteklenen “University4Soci

Genel 28.01.2019, 18:58 28.01.2019, 18:58
18
TAKIMINI KUR, İŞ FİKRİNİ HAYATA GEÇİR
banner36

Karabük Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün temsilciğini üstlendiği ve Bilimtey Bilim Kulübü tarafından desteklenen “University4Society” girişimcilik maratonu, 8-9-10 Mart tarihlerinde başlıyor. Maratonda; iş planı, takım içi iletişim, yatırımcıya sunum ve tasarımsal düşünce gibi eğitimler ile katılımcı takımlar 48 saat içinde toplumsal sorunlara teknoloji tabanlı çözümler bularak inovatif girişimler üretecekler.

Katılımın ücretsiz olduğu bu etkinlikte başvurular web sitesi üzerinden bireysel ve ekip halinde yapılabilecek. Bireysel başvurular; tasarımcı, yazılımcı ve iş geliştirici olarak üç farklı kategoride değerlendirilecek. Maratonun sonunda ise takımlar 48 saat boyunca üzerinde aralıksız olarak çalıştıkları fikirlerini, sektörün önde gelen isimlerinden ve yatırımcılardan oluşan jüriye sunacaklar. Birinci, ikinci ve üçüncü gelen ekipler hızlandırma sürecine girecek, bu süreçte mentorlerden çeşitli danışmanlıklar alıp projelerini büyütecekler. Hızlandırma sürecinden sağ çıkabilen ekipler büyük finale katılacaklar.

Yorumlar (0)
17
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74