SİGARA VERMEDİ DİYE BIÇAKLADILAR

Safranbolu'da meydana gelen olayda kendisinden sigara isteyen şahısların bıçaklayarak dövdüğü üniversite öğrencisi yaşam mücadelesi veriyor. Ed

banner73
Genel 13.12.2017, 15:18 13.12.2017, 15:18
18
SİGARA VERMEDİ DİYE BIÇAKLADILAR
banner36

Safranbolu'da meydana gelen olayda kendisinden sigara isteyen şahısların bıçaklayarak dövdüğü üniversite öğrencisi yaşam mücadelesi veriyor.

Edinilen bilgiye göre olay, Safranbolu'da önceki gün sabaha karşı meydana geldi. Karabük Üniversitesi öğrencisi ve aynı zamanda bir kafenin işletmeciliğini yapan Alican Eden, karnını doyurmak için çorbacıya gitti. Burada çorbasını içtikten sonra dışarıya çıktığı esnada 3 kişinin bulunduğu bir araç yanaşarak Eden'in yanında durdu. İddiaya göre araçtan inen G. İ., üniversite öğrencisi Eden’den sigara istedi.

Bu sırada aralarında başlayan tartışma üzerinden araçta bulunan A. H. K. ve H. U.’da aşağıya inerek üniversite öğrencisine saldırdı. Şahıslardan A. H. K. üzerinde bulunan bıçağı çekerek üniversite öğrencisini vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı. Acı içinde yere düşen Eden’i tekmelerle döven 3 kişi daha sonra polis ekipleri tarafından yakalandı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Eden, yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınırken, hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Emniyetteki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edilen 3 kişi çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak Karabük T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74