SEVGİ EVİ ÇOCUKLARININ KAR COŞKUSU

Karabük Belediyesi sosyal etkinliklerine devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen organizasyon ile Güleç Sevgi Evleri

Genel 21.01.2020, 12:17 21.01.2020, 12:17
26
SEVGİ EVİ ÇOCUKLARININ KAR COŞKUSU
banner36

Karabük Belediyesi sosyal etkinliklerine devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen organizasyon ile Güleç Sevgi Evleri’nde kalan 14 öğrenci Keltepe Kayak Merkezi’nde gönüllerince bir gün geçirdi.

Karabük Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte, Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker ve Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin eşi Emine Vergili minikleri yalnız bırakmadı. 14 minik kartopu oynadı, kızak ve teleferiğe bindi. Belediye Başkan Yardımcısı Berker ve Başkan Vergili’nin eşi Emine Vergili verdikleri karne hediyeleri ile miniklere mutlu dakikalar yaşattı.

Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker; “Emine Hanımla çocuklarımızı ziyaret ettiğimizde bizlere kızağa binmeyi ve kartopu oynamayı istediklerini söylediler, bizimde aklımıza Keltepe geldi, Sayın Başkanımızın da destekleriyle güzel bir etkinlik yaptığımızı düşünüyorum, çocuklarımız çok mutlu, Emine Hanımda bugün bizleri yalnız bırakmadı, onunda aramızda olması bizim için ayrı bir mutluluk kaynağı, inşallah çocuklarımızı mutlu edebilmişizdir” dedi.

Organizasyonda minikleri yalnız bırakmayan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin eşi Emine Vergili ise; “ Bende böyle bir organizasyonda yer almaktan gurur duydum, Seher Başkanında ifade ettiği gibi çocuklarımıza isteklerini sormuştuk, onlarda ‘Biz kar görmedik’ demişlerdi, yalnızca onlar değil bizde görmemiştik, bugün buraya geldik ve çok mutlu olduk, çocuklarımızda çok mutlular” şeklinde konuştu

Yorumlar (0)
13
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74