ŞENDEMİR'DEN ÜRKMEZER'E ZİYARET

Safranbolu Tapu ve Kadastro Müdiresi Vildan Şendemir Asrın, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’i makamında ziyaret etti. T

banner73
Genel 23.05.2018, 16:12 23.05.2018, 16:12
12
ŞENDEMİR'DEN ÜRKMEZER'E ZİYARET
banner36

Safranbolu Tapu ve Kadastro Müdiresi Vildan Şendemir Asrın, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’i makamında ziyaret etti.

Tapu ve kadastro Genel Müdürlüğünün kuruluşunun 171. Yılı münasebeti ile gerçekleştirdikleri etkinlikler çerçevesinde Ürkmezer’e nezaket ziyaretinde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve kuruluş yıldönümlerini kutlayan Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Türkiye’nin tapu kayıtlarının kadastro çalışmalarının tamamlanması ve tapu kayıtlarının hukuk sahasında geçerliliği hususunda dünyada örnek gösterebilecek kadim geleneğe sahip bir ülke olduğunu kaydetti.

Tapu ve kadastronun merkezden başlayarak taşrada da son yıllarda büyük atılımlar gerçekleştirdiğini ifade eden Ürkmezer, “Tapu teşkilatımız bana göre son derece başarılı, vatandaş memnuniyetini sağlamış bir kurumumuzdur.

Ben bu vesile ile nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, 171. kuruluş yıldönümünü tebrik ediyorm” dedi.

Yorumlar (0)
2
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74