SAYLAR; 'DEDİKODU DEĞİL, HİZMET ZAMANI'

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurcin Saylar, Safranbolu İlçe Başkanlığına Ali Kaya'nın atanmasına ilişkin, düzenlediği basın toplantıs

banner73
Genel 11.02.2016, 21:16 11.02.2016, 21:16
17
SAYLAR; 'DEDİKODU DEĞİL, HİZMET ZAMANI'
banner36
AK Parti Karabük İl Başkanı Timurcin Saylar, Safranbolu İlçe Başkanlığına Ali Kaya'nın atanmasına ilişkin, düzenlediği basın toplantısında Kaya’ya görev yazını teslim etti.

ALİ KAYA AK PARTİ

Saylar, il başkanlığında, Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Ali Kaya ve il yöneticilerinin de katılımıyla düzenlediği basın toplantısında, geçtikleri günlerde boşalan ilçe başkanlığı için 4 kişinin talip olduğunu söyledi.

Talip olan kişiler hakkında önce Safranbolu ilçe teşkilatında temayül yoklamasının yapıldığını, ardından kendisine ve Karabük milletvekillerine sorulduğunu kaydeden Saylar, “Bütün bunların ardından Genel Merkezimiz tarafından Ali Kaya arkadaşımız dün atandı. Safranbolu gibi önemli bir ilçeye genç bir kardeşimizin atanmasıyla çalışmalarımızın hızlanacağına inanıyorum. Genç arkadaşlarımızı partimize davet ediyorum. Herkese hayırlı olsun" dedi.

"DEDİKODU ÜRETME ZAMANI DEĞİL"

Projeler ve çalışmalar hakkında gazetecilerin sorularını da cevaplayan Saylar,”Şimdi boş laf, dedikodu üretme zamanı değildir. Şimdi hizmet verme zamanıdır. Filyos limanı ile ilgili iki tane mahkeme kararı kalktı, sonuçlar bekleniyor. Bu yıl içerisinde alt yapı çalışmalarına başlanacaktır.

Yine İsmetpaşa bölgesine yapılacak Eskipazar makine imalat organize sanayi bölgesi için çalışmalar yolunda gidiyor muhtemelen Mayıs gibi tabelayı dikeriz. Bartın yolu, Kardemir girişi ile ilgili karayolları çalışma içerisinde. Yine şehir içinde bulunan haddehanelerimizin yüzde 90'ı organizeden yer aldı ve önümüzdeki 10 yıl içerisinde şehir içinde sanayi kuruluşumuz kalmaz diye düşünüyoruz” diye kaydetti.

"HAVAALANI OLMAZSA OLMAZ"

Gazetecilerin, Havaalanı ile ilgili sorularına ise Saylar, “Evet bu kentte havaalanı olmazsa olmaz. Burayı işlemeyen Çaycuma havaalanı ile karıştırmayın, Kastamonu havalananına ile eş tutmayın. Burada bir Safranbolu var hafta sonu gelen turistler var, KBÜ var, Karabükspor var bizim havalanımız karlı olur çalışır ancak öncelikle Havacılık MYO işi çözümlenmeli” dedi.

Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'da konuşmasında AK Parti'nin kurulduğu günden bu güne ilçede iktidar olduğunu hatırlatarak yeni atanan Ali Kaya'ya görevinde başarılar diledi.

KAYA; "KİŞİ DEĞİL DAVA PARTİSİ"

ALİ KAYA SAFRANBOLUYeni İlçe Başkanı Ali Kaya ise yaptığı konuşmada, kendisini bu göreve layık gören tüm AK Parti Teşkilatlarına teşekkür ederek, “Bildiğiniz üzere bu göreve talip olan diğer arkadaşlarımızla birlikte genel merkezimizce mülakata tabi tutulduk ve mülakat sonrası bize görev verildi. Ben siyasete AK Parti ile başladım. AK Parti kişilerin değil dava partisidir.Bizler bu dava için mücadele verdik ve vermeye de devam edeceğiz

Bu partide gençlere siyaset yapma hakkı verilmiştir. Seçimlerde Ahmet Güneş ağabeyimizle birlikte görev yaptık. Kendisine verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonra Safranbolu belediyemizle uyumlu bir çalışma gayreti içinde olacağız. Safranbolu belediye başkanımız önemli hizmetler vermiş vermeye de devam etmektedir. Bizlerde bu hizmetler verilirken köprü vazifesi göreceğiz” dedi.
Yorumlar (0)
10
az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39