SAYLAR 'ANKETLERİMİZ DOĞRU ÇIKTI'

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, 1 Kasım seçimi sonrası, “Sadece Türkiye değil dünya değişecek,

banner73
Genel 02.11.2015, 14:41 02.11.2015, 14:41
9
SAYLAR 'ANKETLERİMİZ DOĞRU ÇIKTI'
banner36
AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, 1 Kasım seçimi sonrası, “Sadece Türkiye değil dünya değişecek, bunu da insanlarımız görecek” değerlendirmesinde bulundu.

SAYLAR ANKET

1 Kasım seçimlerinde Karabük’te seçmenin yüzde 60,5’inin oyunu alarak tulum çıkaran AK Parti’nin Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, seçim öncesi yaptırdıkları anketlerin doğru çıktığını söyledi. 1 Kasım seçimleri sonrası sandıktan büyük zaferle çıktıklarından dolayı Karabük halkına teşekkür eden İl Başkanı Timurçin Saylar şu açıklamada bulundu;

“Karabük halkının kadirşinaslığına her zaman inanıyoruz. Karabük halkı bizi hiçbir zaman yanıltmadı.

SAYLAR TİMURÇİN7 Haziran seçimlerinde bizi hafiften ikaz etti ama sonuçta ülkemiz ve milletimize hizmet ettiğimizi görerek 1 Kasım seçimlerinde de yüksek bir oranla Karabük de bizi onurlandırdı. Bu seçimler, CHP, MHP, SP ve BBP’li arkadaşlarımıza da hayırlı olsun diyoruz. Amaç, ülkemize hizmet etmek. Bundan sonra ülkemize ve Karabük’e hizmet etme yarışı başlıyor. Her şey seçimde kalır. Bu seçimde yalnız Karabük ve Türkiye değil dünyanın birçok ülkesinde mazlum milletler sokaklar çıkarak sevinç gösterisine çevirdi. Türkiye’nin üzerine oynanan oyunları milletimiz ve ümmetimiz gördü.Bundan sonra sadece Türkiye değil Dünya değişecek bunu da insanlarımız görecek.

Bu sonuçla Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bu Müslüman Türk milleti dünyayı bile değiştireceğimizi görecek” dedi. Seçimler öncesi yaptırılan anketleri ve Belediye Başkanının kendilerini yalancı olarak itham etmesini de değerlendiren Saylar, “Biz anketleri paylaşmadık. Bizim anket sonuçlarımız elimizde. Yüzde 61,5’te AK Parti çıktı. MHP yüzde 23,6, CHP yüzde 15 çıkıyordu. Bunu Belediye Başkanına da söylemiştim. Son 10 gün kala birçok değişebilir dedik. O zaman da söyledik. Son hafta 3-4 gün kala MHP’nin oyu yüzde 20 çıkmıştı zaten. Bunu da gördük zaten ve söylemedik.

Çok profesyonel bir anket oldu ve tuttu. Türkiye çapında da sürpriz bir sonuç çıkacağını da tahmin ediyorduk. Türkiye’deki vesayet grubunun yönlendirmesi ve algılamaları ile toplumu yönlendirmeye çalıştırlar ama en iyi karar milletimiz verir. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Sandıktan çıkan her sonuç bizim başımızın tacıdır. Biz sandıktan 83 ile 87 bin civarında oy alacağımızı tahmin ediyorduk oda tuttu"
Yorumlar (0)
9
açık
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74