SANAYİ BAKANINA KARABÜK HEYETİ ÇIKARMA YAPTI

Karabük Valisi Fuat Gürel ile beraberindeki heyet ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı makamında ziyaret ederek, bölgedeki çalışmalar hakk

Genel 25.05.2019, 12:56 25.05.2019, 12:56
43
SANAYİ BAKANINA KARABÜK HEYETİ ÇIKARMA YAPTI
banner36

Karabük Valisi Fuat Gürel ile beraberindeki heyet ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı makamında ziyaret ederek, bölgedeki çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Vali Gürel, AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş, Cumhur Ünal, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, Karabük Haddeciler Derneği Başkanı Pehlivan Baylan, Haddeciler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Bostancı ve Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Emin Demir, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a, Karabük ve bölge için son derece önemli olan Filyos projesi, Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin kamulaştırma safhası, ilde sanayi altyapısı geliştirilmesi ve çeşitlendirilmesi ile ilgili çalışmalar hakkında bilgi verildi. Ayrıca KARDEMİR’in çalışmalara da yer verildiği ziyarette Bakan Varank Karabük’e davet edildi.

İlk Ağır sanayi hamlesinin gerçekleştirildiği il olan Karabük'ün kendileri için oldukça önemli olduğunu vurgulayan Bakan Varank, nazik ziyaretleri için heyete teşekkür etti.

Yorumlar (0)
18
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74