ŞAHİN, CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURUL ÜYESİ OLUYOR

Karabük’ün yetiştirdiği önemli siyaset ve devlet adamlarının başında gelen Mehmet Ali Şahin, edinilen bilgilere göre Cumhu

Genel 17.05.2019, 15:17 17.05.2019, 15:17
27
ŞAHİN, CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURUL ÜYESİ OLUYOR
banner36

Karabük’ün yetiştirdiği önemli siyaset ve devlet adamlarının başında gelen Mehmet Ali Şahin, edinilen bilgilere göre Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi oluyor.

AK Parti kurucuları arasında yer alan ve AK Parti iktidarının başından bu yana Başbakan Yardımcılığı, Devlet Bakanlığı, Adalet Bakanlığı ve TBMM Başkanlığı yapan Şahin, son olarak AK Parti Genel Merkezinde Siyasi ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini yerine getirmişti.

İstanbul ve Antalya Milletvekilliklerinin yanı sıra 24. ve 26. Dönem Karabük Milletvekilliği yapan bölgenin önemli ismi Mehmet Ali Şahin, halen AK Parti Genel Merkezinde Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Başkanlığı görevini yürütmekte.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan ve yeni kurulan Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurul Üyeliğinde görev alması beklenilen Mehmet Ali Şahin, doğup büyüdüğü Karabük de heyecan oluşturdu.

Yorumlar (0)
18
açık
banner17
banner18
banner39
banner74