SAFRANBOLU'YA HİZMET ETMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in başlattığı ve her hafta daha da yoğun katılımla devam eden Halk Günü Toplantılar

Genel 03.04.2018, 14:42 03.04.2018, 14:42
10
SAFRANBOLU'YA HİZMET ETMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ
banner36

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in başlattığı ve her hafta daha da yoğun katılımla devam eden Halk Günü Toplantılarından vatandaşlar memnun.

Dertlerin, sıkıntıların, taleplerin rahatça anlatıldığı, yaşlıdan gence, emekliden öğrenciye kadar her kesimden vatandaşın katıldığı toplantıda Ürkmezer, sırası ile tüm katılımcılarla teker teker ilgileniyor.

Katıldığı her platformda Safranbolu’da görev yapmanın, Safranbolu gibi bir kente hizmet etmenin gururunu yaşadıklarını kaydeden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, “Amacımız Safranbolu ve Safranbolu halkına en iyi, en kaliteli hizmeti, en kısa sürede verebilmek. Bu nedenle vatandaşlar birebir görüşmenin faydası burada ortaya çıkıyor” dedi.

Hizmetlerin vatandaşla istişare içerinde yapılmasının hem karşılıklı rıza hem de yapılacak çalışmanın ivedilikle tamamlanmasında büyük rol oynadığını ifade eden Ürkmezer; “ Uzun süredir gerçekleştirdiğimiz Halk Günü Toplantıları aracılığı ile insanımızın pek çok sorununun çözdük.

Burada karşılıklı görüşerek gerektiği yerde toplantıda hazır bulunan birim müdürlerimize talimat vererek taleplerin gerçekleşmesini sağlıyor, sorun ya da talebin çözümü noktasında hizmet ve yetki alanımız içerisinde ise kısa sürede gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

Toplantıların başladığı günden bu yana çok sayıda olumlu geri dönüşler aldıklarını belirten Ürkmezer, Arkadaşlarımız toplantı esnasından vatandaşlarımızdan iletişim adreslerini alıyor ve taleplerinin sonuçlarını kendilerine bildiriyorlar.

Ben de bizzat takip ediyorum. Daha önce de belirttiğim gibi, bizler Safranbolu’ya hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Bu bağlamda şahsımdan ve mesai arkadaşlarımdan destek ve dualarını esirgemeyen Safranbolulu hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
5
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39