SAFRANBOLU'DA MAHALLE İFTARLARI

SAFRANBOLU BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN MAHALLE İFTARLARININ İLKİ ÇEŞME VE ÇAVUŞ MAHALLESİNDE GERÇEKLEŞTİ

Genel 30.05.2017, 13:38 30.05.2017, 13:38
19
SAFRANBOLU'DA MAHALLE İFTARLARI
banner36
SAFRANBOLU BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN MAHALLE İFTARLARININ İLKİ ÇEŞME VE ÇAVUŞ MAHALLESİNDE GERÇEKLEŞTİSafranbolu Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel mahalle iftarlarının ilki Çeşme ve Çavuş Mahallelerinde gerçekleştirildi.

Tarihi Çarşı SAKEM avlusunda verilen iftar yemeğine Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy ve bazı daire müdürlerinin aynı sıra mahalle sakinleri katıldı.

İftar yemeğinin ardından konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, “Rabbime bizleri Ramazan ayına eriştirdiği ve oruçlarımızı tutmayı, dostlarımızla birlikte olmayı nasip ettiği için binlerce kez şükrediyorum. Safranbolu’da mahalle iftarları ile 2009 yılından bu yana mahalle anlayışının, birlik beraberlik ruhunun yeniden canlandırarak daha da pekiştirdik.

İnşallah bu Ramazan her yıl olduğu gibi tüm mahallelerimizde hemşerilerimizle buluşarak oruçlarımızı açacak hasbıhal etme fırsatı bulacağız. Ben yeniden hepinize ayrı ayrı iştirak ettiğiniz için teşekkür ediyor, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum” dedi.

[gallery link="file" columns="2" ids="42796,42797"]
Yorumlar (0)
11
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74