SAFRANBOLU'DA HIRSIZLIK OLAYLARI ARTTI

Safranbolu'nun Gümüş Mahallesi olarak bilinen İsmet Paşa Mahallesinde son bir kaç ay içinde yaşanan dört ayrı evden hırsızlık olayları mahalle hal

banner108
Genel 11.03.2020, 12:52 11.03.2020, 12:52
262
SAFRANBOLU'DA HIRSIZLIK OLAYLARI ARTTI
banner36

Safranbolu'nun Gümüş Mahallesi olarak bilinen İsmet Paşa Mahallesinde son bir kaç ay içinde yaşanan dört ayrı evden hırsızlık olayları mahalle halkını tedirgin etmeye başladı.

Haber merkezimizi arayan mahalle sakinleri; "Son bir-iki ay içinde meydana gelen hırsızlık olayları bizi fazlasıyla tedirgin etmeye başladı. Burada bulunan bazı evler yaz aylarında kullanıldığından boş oluyor ve genellikle bu evlere giriliyor ve değerli olabilecek ne varsa alınıyor.

Aynı mahallede peş peşe yaşanan bu olayların aynı kişiler tarafından yapıldığı belli gibi, konuyu emniyete ve Kaymakamlığa ilettik. Her an kimin evine girilecek diye beklemek sinirlerimizi bozuyor. Yetkililerin daha sıkı önlem alarak evlere giren bu belirsiz kişi veya kişilerin yakalanmasını umut ediyoruz." dediler.

İsmet Paşa mahallesinde yaşanan evden hırsızlık olayları karşısında yetkililerin daha fazla önlem aldıkları da öğrenildi.

Yorumlar (0)
banner11
10
açık
banner17
banner18
banner39
banner74