SAFRANBOLU'DA FİLM GİBİ EVLENME TEKLİFİ

SEVGİLİDEN SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

Genel 05.12.2015, 15:28 05.12.2015, 15:28
76
SAFRANBOLU'DA FİLM GİBİ EVLENME TEKLİFİ
banner36
SEVGİLİDEN SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİ

SAFRANBOLUDA EVLENME TEKLİFİ

Safranbolu’da sevgilisine sürpriz evlilik teklifi yapmak isteyen Emre Işık, önce günler süren sürpriz videosunu hazırladı, ardından da her şeyden habersiz sinemaya giden sevgilisine izlettiği videodan sonra evlilik teklifi yaptı.

Karabük Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümü son sınıf öğrencisi sevgilisi Zeynep Akcomak'a sürpriz yapmak isteyen Emre Işık, günler süren bir video hazırladı. Evlilik teklifinden habersiz gelin adayı, arkadaşları ile birlikte vizyona giren ‘Düğün Dernek 2’ filmi için Safranbolu Atamerkez’de yer alan sinemaya gitti.

Her şeyden habersiz filmin başlamasını bekleyen genç kıza sinema ekranında sevgilisinin çektiği video izletilmeye başlayınca şaşkına döndü. Videoda üniversitede başlayan aşk hikayesini anlatan Işık, önce kendi anne ve babası ile ardından sevgilisinin anne ve babasının bir ömür boyu mutluluklar mesajı yer aldı.

Görüntüleri gözyaşları içinde izleyen ve büyük mutluluk yaşayan genç kızın arkadaşları da salonda her iki sevgilinin isimlerinin yer aldığı dövizleri açtı.

EVLİLİK TEKLİFİ KABUL EDİLDİ

Sinemada bulunan vatandaşlarında alkışlarla desteklediği filmin sonunda elinde çiçek ve ‘Seni Seviyorum’ yazılı balonlarla salona giren Işık, daha sonra sevgilisi ile birlikte sahneye çıktı. Işık burada yere diz çökerek cebinden çıkardığı tek taş yüzükle kız arkadaşına evlilik teklifinde bulundu. Büyük mutluluk yaşayan Zeynep Akcomak, Emre Işık’ın evlilik teklifini kabul etti.

süpriz evlilik teklifi safranboluYapılan evlilik teklifinden sonra konuşan Zeynep Akcomak, kendisine çok büyük sürpriz olduğunu söyleyerek,

“Bana önce Samsun’dayım dedi. Arkadaşlarım beni şuraya buraya gidelim dedi. Hatta kuaföre bile getirdiler. Sinemaya geldiğimizde karşımda ekranda görünce şaşırdım kaldım. Ömrümde unutamayacağım bir gündü” dedi.

Zeynep Akcomak, filmde anne ve babasının mesajını görünce çok şaşırdığını da ifade etti.

Emre Işık ise videoyu hazırlamak için 2 gün arabada yattığını ve sevgilisini mutlu etmek olduğunu söyleyerek, “Vizyona giren Düğün Dernek filmine özellikle denk getirdim. Benim mutluluğum bu. Her güçlü erkeğin arkasında bir kadın var. Bu video için çok uğraştım” dedi.

İŞTE O ANLAR


Yorumlar (0)
0
parçalı az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39