SAFRANBOLU TSO'DAN ŞAHİN ZİYARETİ

SAFRANBOLU TSO MECLİS ÜYELERİ AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ALİ ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

banner73
Genel 11.03.2016, 13:10 11.03.2016, 13:10
14
SAFRANBOLU TSO'DAN ŞAHİN ZİYARETİ
banner36
SAFRANBOLU TSO MECLİS ÜYELERİ AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ALİ ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

ŞAHİNE ZİYARET

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası’nın 16 Meclis üyesi , Meclis Başkanı Ahmet Şahin ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar başkanlığında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin’i parti genel merkezindeki makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında Safranbolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar, Şahin’e yeni dönemde başarılar dileyerek, Safranbolu Ticaret Odası olarak yanında olduklarını söyledi.

Meclis Başkanı Ahmet Şahin ise, “1 Kasım seçimlerinden sonra ikinci defa Karabük’ü milletvekili olarak TBMM’de temsil ediyorsunuz. Bizlerde Safranbolu TSO Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri olarak sizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak için geldik. Sizlere Safranbolululardan selamlar getirdik.

Sizin gibi bir büyüğümüzün, ağabeyimizin, bir siyasi duayenimizin ve milletvekilimizin başımızda olması bizim için ayrı bir teveccüh ve onurdur. Karabük ve Safranbolu olarak kendimizi çok şanslı hissediyoruz. İnşallah önümüzdeki yasama döneminde bölgemizin ilerlemesi için elinizden gelen gayreti göstereceğinize inanıyor ve güveniyoruz” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin de, Safranbolu’nun her geçen gün gittikçe geliştiğini belirterek, “ Hem merkezi hükümetin yatırımları, hem de mahalli yönetimlerin yatırımları açısından Safranbolu’muz geçtiğimiz dönemde iyi hizmet aldı, inşallah yatırımlar almaya da devam edecek. Belediyenin getirdiği bazı projeler var, ben de ilgili bakanlıklar nezdinde bunları takip ediyorum.

Benim çok önem verdiği Safranbolu Yazıköy’de çok önem verdiğim Engelsiz yaşam merkezini kısa sürede açmayı planlıyoruz. Engelli sahibi ailelere ve vatandaşlara iyi bir hizmet verecektir. Bir miktarda istihdam da sağlayacağız inşallah.” diye konuştu.

Ticaret Odası Meclis Üyeleri ayrıca Safranbolu’nun Bartın ve Kastamonu yönündeki girişlerinin ışıklandırılması gibi ilçe ile ilgili bazı taleplerde bulundular.

Safranbolu TSO heyeti daha sonra TBMM’de AK Parti Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ı da ziyaret etti.

safranbolu tso
Yorumlar (0)
5
açık
banner23
banner17
banner18
banner39