SAFRANBOLU TSO'DAN İNDİRİM PROTOKOLÜ

Safranbolu TSO, üyelerin faydalanabileceği şekilde işitme cihazı ve uygula merkezi ile indirim protokolü imzaladı. Yapılan protokol kapsamında odaya

banner73
Genel 12.12.2017, 11:47 12.12.2017, 11:47
13
SAFRANBOLU TSO'DAN İNDİRİM PROTOKOLÜ
banner36

Safranbolu TSO, üyelerin faydalanabileceği şekilde işitme cihazı ve uygula merkezi ile indirim protokolü imzaladı.

Yapılan protokol kapsamında odaya üye olanların birinci ve ikinci derece akrabalarının da faydalanacağını kaydeden Safranbolu TSO Başkanı Ali Sami Acar, Safranbolu TSO olarak önceliklerinden birinin oda üyelerinin kalite sağlık hizmetlerinden indirimli olarak faydalanmalarını sağlamak olduğunu söyledi.

Daha önce oda olarak MEDİKAR Hastanesi ile indirim protokolü imzaladıklarını belirten Acar, “Şimdi ise işitme cihazları satışı yapan firma ile İndirim protokolü imzaladık. Protokol kapsamında Odamız üyeleri uzman hekim tarafından yazılan rapora, iş yeri perakende fiyatı üzerinden yüzde 20 indirimli olarak sahip olacaklardır. Ayrıca bu indirimden odamız üyelerinin birinci ve ikinci derece akrabaları da faydalanabilecektir” dedi.

Firma sahibi Mehmet Uygar Gül ise, Safranbolu TSO üyelerine indirimli hizmet vermekten mutluluk duyacaklarını ve imzalanan protokolün her iki tarafa da hayırlı olmasını diledi.

Yorumlar (0)
0
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74