SAFRANBOLU PIRIL PIRIL OLUYOR

Safranbolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü kent çapında sürdürdüğü çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda yıkama, çevre

Genel 19.04.2019, 13:42 19.04.2019, 13:42
17
SAFRANBOLU PIRIL PIRIL OLUYOR
banner36

Safranbolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü kent çapında sürdürdüğü çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Bu kapsamda yıkama, çevre ve konteynır temizleme işlerine devam eden Müdürlüğe bağlı personel, Bağlarbaşı, Cemal Caymaz, Emek Mahallelerinin yanı sıra diğer cadde ve sokaklarda da çalışmalarını sürdürecek.

Bir Dünya Kenti olarak sadece asfalt, kaldırım, parke ya da sosyal alanlarda değil her mevsim turist ağırlayan ve sağlıklı bir kent olarak önceliğin temizlik olduğunu vurgulayan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse; “Belediye olarak, önceliklerinin kirliliği ortadan kaldırmak. İlçemiz yalnızca korumacılık, restorasyon ya da sosyal faaliyetleri ile değil, temiz çevre anlayışı ile de göz doldurmakta. Bu nedenle bizler bu konuya çok daha fazla önem veriyoruz. Amacımız, kent halkının ve ilçeyi ziyaret eden yerli – yabancı misafirlerin daha temiz bir ortamda yaşamasını sağlamak.

Bu amaç doğrultusunda kentin merkezi, mahalle, cadde ve ana arterlerinde mıntıka temizliği ve yıkama çalışmaları aralıksız devam edecek” dedi.

Yorumlar (0)
15
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74