SAFRANBOLU DEZENFEKTE EDİLMEYE DEVAM EDİYOR

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Safra

Genel 08.04.2020, 14:22 08.04.2020, 14:22
24
SAFRANBOLU DEZENFEKTE EDİLMEYE DEVAM EDİYOR
banner36

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.

Safranbolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından doğaya ve çevreye zarar vermeden Dünya Sağlık Örgütü'nün yönergesine uygun hazırlanan dezenfektan karışımı ile mahallelerde sokak sokak program dahilinde dezenfeksiyon yapılıyor.

Belediyeden yapılan açıklamada, Hüseyin Çelebi, Musalla, Çeşme, Karaali, Ismetpaşa ve İzzetpaşa mahallelerinde dezenfekte çalışmaları yapıldığı çalışmaları
yapıldığı belirtildi.

Ekiplerin ortak kullanım alanları bankalar, bankamatikler, postane, belediye binası önü, kaymakamlık başta olmak üzere bir çok bölgeyi dezenfekte ettiği ifade edilen açıklamada, "Temizlik İşleri Müdürlüğümüzün tankerlerle yol dezenfeksiyonu ve yıkama çalışmaları aralıksız sürüyor. Program dahilinde ana arter ve sanayi bölgesinin tamamı dezenfekte edildi" denildi.

Yorumlar (0)
20
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74