SAFRANBOLU DEZENFEKTE EDİLİYOR

Safranbolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri dezenfektasyon çalışmalarına düzenli olarak devam ediyor. Otobüsler, minibüsler, tüm

Genel 16.03.2020, 12:09 16.03.2020, 12:09
19
SAFRANBOLU DEZENFEKTE EDİLİYOR
banner36

Safranbolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri dezenfektasyon çalışmalarına düzenli olarak devam ediyor.

Otobüsler, minibüsler, tüm duraklar, camiler, kamu kurumları ve umumi açık yerler dışında Belediye Ekipleri tarafından kamu kuruluşları ve hizmet binalarını içlerini de belirli aralıklarla dezenfekte edilmeye başlandı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri; “Belediye Başkanımız Elif Köse’nin talimatı ile rutin olarak Kaymakamlık binası, İlçe Tarım Müdürlüğümüz, Orman işletme Müdürlüğümüz, Koruma Kurulu, SAKEM eğitim bölümleri, Adalet Sarayı, Emniyet Müdürlüğümüz, camilerimiz, belediye binalarımız ve çeşitli kamu kuruluşlarımızda da dezenfektasyon çalışmaları yapıyoruz. Ülkemizde tespit edilen vakalar sonrası bizler elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz fakat vatandaşlarımızın da hijyen konusunda hassas olmaları, mecbur kalmadıkça toplu alanlara gidilmemesi önemlidir. Özellikle korona virüsünün etki alanı olan yaşlılarımızın daha da çok dikkat etmesi gerekiyor." dedi.

Yorumlar (0)
29
açık
banner17
banner18
banner39
banner74