SAFRANBOLU BELEDİYESİ'NDEN ERLERE DESTEK

Safranbolu Belediyesi’nden Erlere Destek Safranbolu Belediyesi, askerlik hizmetini yerine getirecek erlere destek olmak için bir çalış

Genel 24.08.2020, 14:48 24.08.2020, 14:48
101
SAFRANBOLU BELEDİYESİ'NDEN ERLERE DESTEK
banner36
Safranbolu Belediyesi’nden Erlere Destek

Safranbolu Belediyesi, askerlik hizmetini yerine getirecek erlere destek olmak için bir çalışma başlattı.

Vatani görevlerini yerine getirmek üzere Safranbolu’dan ayrılarak birliklerine teslim olacak gençlere, içinde kişisel bakım seti, banyo seti, cüzdan başta olmak üzere ihtiyaç duyacakları çok sayıda malzemenin bulunduğu bir çanta hediye edileceği belirtildi.

Askeri İhtiyaç Çantası’nı teslim almak için Belediyenin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne (0370 712 41 14-172) müracaat edilebileceği ifade edilen çalışmada Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, vedalaşmak üzere makamında ağırlayacağı er adaylarına bir de moral mektubu iletecek.

Kutsal görevlerini yerine getirecek gençlerin ve ailelerinin yanında olacaklarını aktaran ve moral vermeyi amaçladıklarını belirten Başkan Köse mektubunda;

"Sevgili oğlum,

Asker olmak yalnızca başlayıp son bulan bir görev değil. Birliğinde geçireceğin her gün kendinle, sevdiklerinle, ailenle ve ülkenle ilgili nice şeyi bambaşka bir gözle görecek, daha bir olgunlukla yuvana döneceksin" “Vatan sana, sevdiklerin bize emanet” ifadelerinde bulunuyor.
Yorumlar (0)
18
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74