SAADET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ÇEBİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

Saadet Partisi Milletvekili Adayı Muhsin Çebi , Parti ofisinde basın açıklaması yaptı.

banner73
Genel 20.06.2018, 15:18 20.06.2018, 15:18
29
SAADET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ÇEBİ BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
banner36
Saadet Partisi Milletvekili Adayı Muhsin Çebi , Parti ofisinde basın açıklaması yaptı.

Çebi yaptığı basın açıklamasında; 16 yıldır ülkeyi yöneten iktidar, aldığı baskın seçim kararıyla, ben artık yoruldum ,kandırıldım, aldatıldım ,problemler boyumu aştı beni değiştirin mesajını millete vermektedir. Alan çalışmalarımızda da milletin büyük bölümünün bu iktidarın artık bu ülkeyi yönetemeyeceğin kanaat getirdiğine şahit olmaktayız.

Ülke büyük bir çıkmaza düşmüştür. İşsizlik iktidarın açıkladığı rakamların çok üzerinde seyretmekte. Her iki üniversiteli gençten birisi işsiz durumdadır. İstihdam olanlar ise meslekleri dışında, hizmet sektörlerinde hizmetli olarak çalıştırılmaktadırlar.

Makine mühendisi diploması olan genç AVM’de hamburger satmakta, ziraat mühendisi manav reyonunda tezgahtarlık yapmakta, işletme mezunu markette kasiyer olarak çalışmakta, bir kısım mezunlarda güvenlik görevlisi ya da temizlik işçisi olarak çalışmakta. Yani gençlerimizin yarısı işsizken , diğer yarısı da hizmet sektöründe mezun oldukları meslek alanının dışında çalıştırılmakta. Tam bir modern köle düzeni.

Öte yandan Bakan Şimşek’in beyanıyla sadece dış borç 454 milyar doları aşmış durumda, ekonomik çarklar artık neredeyse dönemiyor.

Bu tablo karşısında millet sadece hamasetle, kutuplaşmayla, haksız ithamlarla, düşmanlık algısıyla, yandaş medya vasıtasıyla, yalan ve iftira haberlerle iktidara seçmen yapılmaya uğraşılıyor. Görünen o ki tüm bu algı operasyonları millet üzerinde AKP lehine tesir etmiyor, aksine tersine AKP oyları geriliyor.

AKP oylarındaki bu geri gidişi, erimeyi  de en iyi , alanda yaptırdığı anketlerle iktidar görmektedir. Bu sebepten dolayı olsa gerek AKP İl başkanı geçmişte dikkate almadıkları Saadet Partisi seçmenini kandırma yollarını arıyor. Biz,hep bir dip dalganın geldiğini ve bu dip dalganın AKP gemisini alabora edeceğini söyledik. Bu dip dalganın merkezinde de ,Saadet Partisi olduğunu biliyoruz.

Saadet Partisi, bu seçimlerin en çok kazananı olacaktır. İşte AKP il Başkanı Sayın Altınöz tam da bizim bu sözlerimizi doğrulamakta ,  Saadet Partisi’nin yükselişini görüp bu yükselişi engellemek amacıyla kendi çapında senaryolar üretmekte. Sayın Başkan aslında biz size teşekkür ediyoruz, Saadet Partisinin gücünü de ispat etmiş oldunuz. Derler ki ; reklamın iyisi kötüsü olmaz ama öte yandan da büyükler de derler ki korkunun da ecele faydası olmazmış.

Nasıl ki MHP’nin oyları AKP’ye gitmiyorsa , Saadet Partisi’nin oyları da CHP’ye de, İYİ Partiye’de gitmez ,Saadet Partisi ne kadar çok oy alırsa ,o oranda milletvekili çıkaracaktır. Bu sebeple tüm Milli Görüşçü kardeşlerimi ,Milli Görüş’ün tek temsilcisi olan Saadet Partisine oy vermelerini ve verdirmelerini rica ediyorum. Unutmayın Rahmetli Erbakan Hocamız’ın bizlere bıraktığı en Kadim miras Milli Görüştür ve Saadet Partisidir. Şimdi vakit sadakat vaktidir, diyerek sözlerini tamamladı.   
Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74