ROMANYALI ÖĞRENCİLER KBÜ'DE

Erasmus Öğrenim Hareketliliği kapsamında Romanya’dan Karabük’e gelen öğrenciler, 2019 yılı Bahar dönemi süresince eğitim ve öğretim hayatına

Genel 19.03.2019, 10:43 19.03.2019, 10:43
29
ROMANYALI ÖĞRENCİLER KBÜ'DE
banner36

Erasmus Öğrenim Hareketliliği kapsamında Romanya’dan Karabük’e gelen öğrenciler, 2019 yılı Bahar dönemi süresince eğitim ve öğretim hayatına Karabük Üniversitesinde devam edecek.

Erasmus Öğrenim Hareketliliği kapsamında Romanya’dan 6 öğrenci Karabük Üniversitesine geldi. Romanyalı öğrenciler 2019 yılı Bahar döneminde Safranbolu Turizm Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölümü’nde öğrenimlerini sürdürecek.

Misafir öğrenciler, Karabük Üniversitesini tercih etme sebepleri arasında Karabük Üniversitesinin uluslararası öğrencilere sağladığı imkânları ve eğitimdeki kalitesini gösterdi.

Romanyalı öğrencilerden Palers George, “Karabük Üniversitesine ikinci kez geliyorum. İlk geldiğimde burası çok hoşuma gitmişti. Üç sene önce lisans düzeyinde gelmiştim. Şimdi ise yüksek lisans öğrencisi olarak geldim. Buradaki insanlar çok iyi ve eğitimi kaliteli.” diye konuştu.

Adina Ştefania Bodorin ise “Karabük Üniversitesini, hocalarımız ve arkadaşlarımız tavsiye etti. Karabük Üniversitesini çok beğendim. Üniversitenin eğitim imkânlarının çok iyi olduğunu öğrendim. Bu yüzden Karabük Üniversitesini tercih ettim.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
21
açık
banner17
banner18
banner39
banner74