REKTÖR POLAT,ÖĞRENCİ EVİNDE

Her hafta farklı bir öğrenci evinde gerçekleştirilen ‘Öğrenci Evi’ programının bu haftaki konuğu Karabük Ünivers

Genel 26.12.2017, 17:19 26.12.2017, 17:19
10
REKTÖR POLAT,ÖĞRENCİ EVİNDE
banner36
Her hafta farklı bir öğrenci evinde gerçekleştirilen ‘Öğrenci Evi’ programının bu haftaki konuğu Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat oldu.

‘Öğrenci Evi’ programında her hafta bir öğrenci evi ziyaret ediliyor. Ziyarette o haftanın konuğu öğrenci evinde ağırlanıyor, öğrencilerin sorularını yanıtlıyor.

Rektör Prof. Dr. Refik Polat’ın konuk olduğu öğrenci evi ise Karabük Üniversitesi’nin farklı bölümlerinde öğrenim gören kız öğrencilerin 100. Yıl Mahallesi’ndeki bir ev oldu. Rektör’ün evlerine konuk olacağı haberini alan öğrenciler heyecanlı bir bekleyişe içerisine girdiler. Öyle ki söylenen saatten daha önce camda beklemeye başladıklarını aktardılar.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ve eğlenceli anlara sahne olan programda Rektör Prof. Dr. Polat kendisine yöneltilen soruları içtenlikle yanıtladı. Öğrenciler ayrıca evlerinde ağırladıkları Rektör Polat’a kendi elleriyle hazırladıkları pasta, börek ve kısır ikram etti.

Öğrenciler Rektör’ü ağırlamaktan dolayı çok memnun ve şanslı olduklarını söyledi. Rektör Prof. Dr. Refik Polat’ın hayat tecrübelerini dinlemekten büyük keyif aldıklarını belirten öğrenciler, ilk başta çok resmi bir ortam olacağını zannettiklerini fakat Rektör Polat’ın sıcakkanlılığı ve samimi tavırları nedeniyle çok iyi vakit geçirdiklerini ifade ettiler.

Rektör Prof. Dr. Refik Polat da programı çok beğendiğini belirterek öğrencilerle bir araya gelmekten çok büyük keyif aldığını söyledi ve öğrencilere teşekkür etti.

Programın bitiminde öğrenciler sosyal medyadan canlı yayın yaparak diğer öğrenci arkadaşlarının sorularını da Rektör’e ilettiler.
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39