RAKİPLER PSİKOLOJİK SAVAŞA BAŞLADI

AK Parti Adayı Burhanettin Uysal, MHP Adayı olan Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin seçim süreci içinde psikolojisinin bozulduğunu öne sürerek, ti'ye

Genel 04.03.2019, 15:24 04.03.2019, 15:24
19
RAKİPLER PSİKOLOJİK SAVAŞA BAŞLADI
banner36

AK Parti Adayı Burhanettin Uysal, MHP Adayı olan Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin seçim süreci içinde psikolojisinin bozulduğunu öne sürerek, ti'ye aldı.

31 Mart Yerel seçimlerine bir aydan kısa bir süre kala Karabük'te seçim kıran kırana geçiyor. AK Parti Adayı Burhanettin Uysal ile MHP Adayı Belediye Başkanı Rafet Vergili arasında yaşanan seçim polemiği, bir birleri ile adeta alay edercesine karşılıklı atışmalarla devam ediyor.

Şimdi de Burhanettin Hoca, Vergili'nin psikolojisinin bozulduğunu öne sürerek "Seçim sürecinde sanırım psikolojiniz bir hayli bozulmuş. İnsani olarak sizin bu durumunuza üzülüyorum. Sağlığınıza dikkat edin." diyerek yine bir tartışmanın önünü açtı.

VERGİLİ "ASIL SEN 31 MART SONRASI BOZULAN PSİKOLOJİNİ TEDAVİ ETTİRMEYE HAZIRLAN"

Burhanettin Hocanın, Vergili'ye "Psikolojin bozulmuş" iddiasına Vergili de sert cevap verdi.

Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili "Ben, seçim kaybedeceğim endişesi taşımıyorum. Psikolojim de Allah'a şükür gayet yerinde. Asıl kendisi 31 Mart sonrasında bozulan psikolojisini nerede ve nasıl tedavi ettireceğini düşünsün." dedi.

Yorumlar (0)
24
orta şiddetli yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74