ÖZEL İDAREDEN TAŞERON İŞÇİLERİNE BANKA PROMOSYONU

Karabük İl Özel İdare Genel Sekreterliği, kendi bünyesinde çalışan taşeron işçilerine banka promosyonu anl

Genel 06.10.2017, 13:00 06.10.2017, 13:00
27
ÖZEL İDAREDEN TAŞERON İŞÇİLERİNE BANKA PROMOSYONU
banner36

Karabük İl Özel İdare Genel Sekreterliği, kendi bünyesinde çalışan taşeron işçilerine banka promosyonu anlaşması yaparak bir ilke imza attı. 


Özel idarede gerçekleşen toplantıda Genel Sekreter Mehmet Uzun’un yanı sıra, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Kökcü, Kastamonu Yol-İş Şubesi Eğitim Sekreteri Sait Elçin, banka yetkilileri ve birim müdürleri katıldı.

Genel Sekreter Mehmet Uzun, kendi bünyelerinde çalışan taşeron işçilerine banka promosyonu vererek bir ilke imza attıklarını söyleyerek, “Karabük İl Özel İdaresi olarak yapılan her çalışmada ilkleri gerçekleştirme çabası içerisindeyiz.

Meclis üyelerimize ve taşeron işçilerimize banka promosyonu anlaşması yaparak bir ilki gerçekleştirdik, bunun yanında ödemeleri Karabük Özel İdaresi merkez köy ve mahalle muhtarlarının maaş ödemeleri için de banka ile promosyon anlaşmasını yaptık. Bu doğrultuda Meclis üyelerimize, taşeron işçilerimize, köy ve mahalle muhtarlarımıza bu anlaşma hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Uzun son olarak banka promosyonu anlaşması sağlanan banka yetkililerine de destekleri için teşekkür etti.
Yorumlar (0)
1
parçalı az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39