ÖZEL İDARE SICAK ASFALTTA GEÇİYOR

Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, “Karabük İl Özel İdaresi olarak bu yılda şehrimizde ilkleri gerçekleştirip belirlenen köy yo

banner73
Genel 06.06.2018, 13:01 06.06.2018, 13:01
23
ÖZEL İDARE SICAK ASFALTTA GEÇİYOR
banner36

Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, “Karabük İl Özel İdaresi olarak bu yılda şehrimizde ilkleri gerçekleştirip belirlenen köy yollarında Bitümlü Sıcak Karışım (BSK) yani sıcak asfalta geçiyoruz” dedi.

Genel Sekreter Uzun; "Müteahhit firmanın asfalt plentini kurma çalışmalarını tamamlaması üzerine dün ilk kez deneme asfaltı yapan ekiplerimizin çalışmalarını inceleyen Genel Sekreter Uzun, “Bilindiği gibi biz kurum olarak 3 yıldır kendi asfaltımızı üreterek köy yollarımızı asfaltlıyoruz.

Tabi burada soğuk asfalt çalışması yapıyoruz; fakat bu yıl belirlenen köy yollarında sıcak asfalt uygulamasına geçiyoruz. Müteahhit firma şantiyesini ek hizmet binamız olan Hamzalar mevkiine kurdu ve deneme asfaltı yaparak bir nevi çalışmalara başladı” diye konuştu.

Her yıl bir önceki yıla göre daha verimli geçirdiklerini sözlerine ekleyen Genel Sekreter Uzun, konuşmasına şöyle devam etti; “Güçlü bir makine parkımız var. 3 senedir kendi asfaltımızı kendimiz yapıyoruz, kendi taşımızı kendimiz üretiyoruz, yola seriyoruz, asfaltımızı yapıyoruz.

Her yıl yaptığımız çalışmanın bir kat daha üstüne koyarak işlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu yıl içinde hava şartları olgunlaştığında çalışmalarımızın startını vereceğiz.

Bu bağlamda çalışmalarımızda bizlere her daim destek veren Milletvekillerimize, Valilerimize, Meclis Üyelerimize ve mesai farkı gözetmeksizin özveri ile çalışan personellerimize teşekkür ederim.”

Yorumlar (0)
11
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74