ÖZATA, ADAYLIĞINI RESMİ OLARAK AÇIKLADI

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde  İyi Parti'den Safranbolu Belediye Başkan Adaylığı kesin olarak açıklanan Mustafa Özata, sosyal medyasından bu akşam

Genel 30.01.2019, 21:57 30.01.2019, 21:57
15
ÖZATA, ADAYLIĞINI RESMİ OLARAK AÇIKLADI
banner36

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde  İyi Parti'den Safranbolu Belediye Başkan Adaylığı kesin olarak açıklanan Mustafa Özata, sosyal medyasından bu akşam resmi olarak adaylığını açıkladı.
Özata, sosyal medyasında şu görüş ve düşüncelere yer verdi;

"Sevgili Arkadaşlarım, Saygıdeğer Safranbolu’lu Hemşehrilerim.

30 Mart 2014 seçimlerinde gösterdiğiniz destek ve teveccühle çok başarılı bir sonuç elde etmiş ancak seçimi alamamıştık.

Geçen süreç 'Sevdamız Safranbolu' ile ilgili ne kadar doğru görüş ve fikirlere sahip olduğumuzu, öngörülerimizin ne kadar isabetli olduğunu hepimize gösterdi.

Maalesef güzide şehrimiz Safranbolu’muz 1,5 yıldır kayyumla yönetilmektedir. Bu durumun sorumlusu öncelikle iktidar partisi olmakla birlikte Safranbolu’lular olarak hepimiziz.

Bizler,
Partizanlık uğruna ; mezarlarımızın
tüm anılarımızın olduğu, torunlarımızı yetiştireceğimiz ve nihayet mezarımızın olacağı şehrimize sahip çıkmazsak her türlü olumsuzluğu kabullenmiş oluruz.

Şikayet edeceğimize, bu durumu değiştirmeye çalışmalı, Safranbolu’yu en iyi yönetecek adayı seçerek işbaşına getirmeliyiz.

Safranbolu halkının öngörü ve ferasetine güvenerek Safranbolu Belediye Başkanlığına İyi Parti’den aday oldum.

Her görüşten hemşehrilerimin, parti ayrımı gözetmeksizin ortak akıl ve sağduyuda birleşerek sevdamız Safranbolu’nun selameti için desteğini esirgemeyeceğine olan inancımla,
Adaylığımın,
şahsım, ailem, hemşehrilerim ve ülkem için hayırlara vesile olmasını dilerim.

İçten sevgi ve saygılarımla..

“Başka Safranbolu Yok”

Yorumlar (0)
13
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74