ORGANİZE SANAYİ'DE BÖLGE MÜDÜRÜ GÖREVDEN ALINDI

KARABÜK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ'NDE (KARORSAN) BÖLGE MÜDÜRÜ DAHİL 3 KİŞİNİN İŞİNE SON VERİLDİ

Genel 15.06.2017, 14:32 15.06.2017, 14:32
50
ORGANİZE SANAYİ'DE BÖLGE MÜDÜRÜ GÖREVDEN ALINDI
banner36
KARABÜK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ'NDE (KARORSAN) BÖLGE MÜDÜRÜ DAHİL 3 KİŞİNİN İŞİNE SON VERİLDİSon günlerde gündemden düşmeyen Karabük Organize Sanayi Bölgesine dair Karabük Valisi Mehmet Aktaş’ın soruşturma açılması talimatı ile incelemede fatura Bölge Müdürü Caner Özcan ile 2 çalışana kesildi, iş akitlerinin fesih edilmesine karar verildi.

12 Yıla yakın bir zamandır, Karabük Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü görevinde bulunan Caner Özcan’ın yasal tazminatlarının ödenerek iş akdinin fesih edilmesine karar verildi.

Karabük Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nde bölge müdürünün işine son verilmesinin yanı sıra 2 çalışanın daha tazminat ödenmeksizin iş akitlerinin fesih edilmesi yolunda bir karar alındığı da gelen bilgiler arasında.

Vali Mehmet Aktaş tarafından açtırılan soruşturmada muhakkik olarak görevlendirilen Karabük Defterdarı Osman Koçaş tarafından yapılan inceleme ve hazırlanan rapor sonucu, görevden alınan Organize Sanayi Bölge Müdürü Caner Özcan ve 2 çalışanın hangi gerekçelerle iş akitlerinin fesih edildiğine ilişkin, şu ana kadar herhangi bir açıklama ise yapılmadı.
Yorumlar (0)
12
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74