ÖMER FARUK ÖZ'DEN'10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ'MESAJI

Kardemir A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk ÖZ "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Genel 10.01.2018, 12:47 10.01.2018, 12:47
19
ÖMER FARUK ÖZ'DEN'10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ'MESAJI
banner36
Kardemir A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk ÖZ "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Haber alma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın yayın kuruluşları, günlük yaşamımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Yaşadığımız dünyada meydana gelen gelişmelerden haberdar olmak için ya gazete sayfalarında, ya televizyon ekranlarda, ya da ellerimizdeki cep telefonlarında her gün zamanımızın önemli bir bölümünü geçiriyoruz.

Hepimizin amacı en hızlı, en güvenli ve objektif şekilde yaşadığımız coğrafyadan, ülkemizden ve dünyadaki gelişmelerden haberdar olmak.

Okuduğumuz her haber etkinliğini yitirmese de, güncelliğini yitiriyor ve her an, her gün yeni haberlerin peşinden gidiyoruz.

Biliyoruz ki elimize aldığımız bir gazetenin veya derginin, ekranlarda saniyeler içerisinde izlediğimiz bir haber veya görüntünün arkasında aslında sizlerin büyük emekleri ve fedakar gayretleri var. Her gün gazeteyi bize ulaştıran dağıtıcılardan, matbaadaki dizgicilere ve mizanpajcılara, muhabirlerden kameramanlara ve yazarlara kadar siz basın çalışanları, sadece insanları haberdar etmekle kalmıyor, hem sivil toplumun gelişmesine, hem de demokrasinin sağlıklı bir şekilde işlemesine ve güçlenmesine hizmet ediyorsunuz.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, her kademedeki tüm basın çalışanlarına içtenlikle teşekkür ediyorum. Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesinde ve bilinçlenmesinde kilit rol oynayan ve ülkemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına, gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan siz değerli basın çalışanlarımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutluyor, sağlık ve başarılar diliyorum.
Yorumlar (0)
23
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74